Zapraszamy Państwa do zgłaszania inicjatyw, ciekawych pomysłów, wyrażania opinii na temat pracy szkoły.

Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Partnerzy:


KONTAKT

Szkoła Podstawowa
im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach

Chorki 8

99-150 Grabów

tel: 63 27 34 120

E-mail: spchorki@poczta.fm
 

Poniedziałek 18.06.2018

LOSY ABSOLWENTA

Drogi Absolwencie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety badajacej losy absolwentów. Ankieta jest anonimowa. Wyniki tej ankiety pozwolą zebrać informację, w jakim stopniu wiedza i umiejętności zdobyte w naszej szkole pomogły Tobie w dalszej edukacji.


Ankietę możecie pobrać tutaj w postaci pliku - wypełnić ją i przesłać na adres e-mail naszej szkoły: spchorki@poczta.fm  Dziękujemy!

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Serdecznie witamy na naszej stronie:)

 • INFORMACJA

  W dniu 11.06.2018r. (tj. poniedziałek) w naszej szkole odbędzie się koncert muzyczny. Koszt 3 zł. Zapraszamy

 • W eliminacjach szkolnych konkursu Eko-zabawka udział wzięło czworo uczniów z klas I-VII. Piękne prace przygotowali: Wiktoria Urbaniak (kl. I) - "Lokomotywa WIktorii", Jakub Michałowski (kl. III ) - "Eko-świnka", Patrycja Głogowska (kl. IV) - "Eko-robot", Weronika Głogowska (kl. IV) - "Eko-unicorn".

  Dziękujemy wszystkim za wykonanie interesujących i pięknych prac.

  Galeria

 • Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie Aleksandra Durys, Radosław Skrzypczak, Karolina Stępniak zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju BRD. Zawody odbyły się w środę 25 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Wilczkowicach. Zawodnicy poradzili sobie bardzo dobrze w konkurencjach praktycznych na rowerowym torze przeszkód oraz miasteczku drogowym jak również w teście wiedzy.

  Gratulujemy całej drużynie!

  Galeria

 • INFORMACJA

  W dniu 24.04.2018r. (tj. wtorek) o godzinie 14:30 odbędzie się spotkanie wychowawów klas z rodzicami (oprócz klasy II i oddziału przedskzolnego "6 latków").

  Serdecznie zapraszamy!

 • Gminny turniej BRD 2018 - Obrazek 1Piątek trzynastego kwietnia 2018 r. okazał się być szczęśliwym dla drużyny w składzie: Aleksandra Durys, Radosław Skrzypczak, Karolina Stępniak, reprezentującej Szkołę Podstawową im. Wacława Felczaka w Chorkach w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

  Zawody zorganizowane przez p. Artura Niewiadomskiego i p. Ewę Szczech odbyły się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie. Wzięły w nich udział trzyosobowe drużyny ze szkół podstawowych w Chorkach, Grabowie, Kadzidłowej i Starej Sobótce.

 • Powiatowa Poradnia

  Psychologiczno – Pedagogiczna w Łęczycy

  serdecznie zaprasza

  na

  XIV TARGI EDUKACYJNE,

  które odbędą się 25 kwietnia 2018 r.

  w godzinach 9.00 – 12.00

  w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1

  przy ul. Szkolnej 4 w Łęczycy

  Na Targach przedstawiona zostanie oferta edukacyjna

  szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łęczyckiego w r. sz. 2018 – 2019.

  zaproszenie_na_Targi_Edukacyjne_2018(1).doc

 • INFORMACJA

  We wtorek 03.04.2018r. (tj. wtorek po świętach) będziemy odpracowywać zajęcia z dnia 02.05.2018r. (tj. środa). Zajęcia według planu ze środy.

 • - Obrazek 1

 • WARSZTATY WIELKANOCNE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

           W dniu 22 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty dla rodziców i dzieci z oddziału przedszkolnego w grupie sześciolatków. Warsztaty poprowadziła Pani Wanda Rutkowska – emerytowana nauczycielka. Rodzice wraz z dziećmi z wielkim zaangażowaniem tworzyli tradycyjne palmy wielkanocne z wykorzystaniem naturalnych materiałów tj. bukszpan i wierzbowe bazie oraz z kwiatów wykonanych z bibuły. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Dziękuję Pani Wandzie, rodzicom i dzieciom za wspólnie spędzony czas oraz życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych.

 • Rada Rodziców Szkoły Podstawowej
     im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach
  serdecznie zapraszaZnalezione obrazy dla zapytania obrazek wielkanocny
  na
  KIERMASZ WIELKANOCNY,
  który odbędzie się  w  w dniu 22 marca 2018 roku
  w godz. 8.00-13.00 w szkole.

  W ofercie: ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów i rodziców oraz słodycze.

  ZAPRASZMY!

 • KONKURS RODZINNY PALMY I STROIKI WIELKANOCNE!

    Dnia 20 marca 2018r. w naszym przedszkolu zostały zorganizowane Warsztaty Wielkanocne. Dzieci wraz z rodzicami mogli spełniać się artystycznie, tworząc ciekawe
   i barwne dekoracje świąteczne. Przedszkolaki miały okazję wykonać tradycyjne ozdoby tj. palmy wielkanocne, stroiki, kolorowe pisanki, zajączki, koszyczki. Dzięki talentom artystycznym rodziców, mieliśmy okazję zobaczyć ile ciekawych ozdób można wykonać
  w oryginalny sposób. Spotkanie było radosne. Wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

 • INFORMACJA

  W dniu 21.03.2018r. (tj. środa), w naszej szkole odbędzie się koncert muzyczny. Koszt 3 zł.

         ZAPRASZAMY!

 • DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU !

   

  Dnia 15 marca 2018r.został zorganizowany Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Nasi goście mogli obejrzeć przedszkole, plac zabaw. Wśród atrakcji znalazły się także m.in.: zabawa klockami, lalkami, samochodami, lepienie z plasteliny, kolorowanie czy uczestnictwo w zabawach ruchowych. Przybyli goście mogli poczęstować się smacznymi goframi i jabłkami. Było kolorowo   i radośnie.

  Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

           Teresa Przybyła

 • 7 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Grabowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”. W grupie I szkół podstawowych naszą szkołę reprezontowali: Maciej Bajerski (kl. VI), Jakub Jaśkiewicz (kl. V) i Zuzanna Subocz (kl. VI), namiast w grupie II gimnazjów - Katarzyna Kacprowicz (kl. VII).

  Miło nam poinformować, że Zuzanna Subocz zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych, dzięki czemu awansowała do eliminacji powiatowych, które odbędą się w czwartek 22 marca w KP PSP w Łęczycy.

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W dniu 01.03.2018r. w naszej szkole będzie fotograf

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach
  Chorki 10,
  99-150 Grabów
 • 63 27 34 120