• Nauka zdalna - klasy V-VIII

• Od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną. Klasy I - IV oraz oddziały przedszkolne  uczą się stacjonarnie.

• Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie!

• Pędzą wnuki ulicami

Z ogromnymi laurkami.

Te laurki pełne bratków są dla wszystkich Babć i Dziadków.

A Dziadkowie wraz z Babciami

Już czekają przed domami.

Przez lornetki patrzą w dal,

Wystrojeni, jak na bal!

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka składamy wszystkim Państwu zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech to szczególne święto stanie się okazją do tego, by doświadczać rodzinnego ciepła. Niech każdego dnia otacza Państwa serdeczność i dobroć najbliższych,
            a życiowa satysfakcja i poczucie szczęścia stale Państwu towarzyszą.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy
            Szkoły Podstawowej im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach

• Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!

• Już po raz kolejny nasza szkoła aktywnie włączyła się do ogólnopolskiej akcji ,,Góra Grosza”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem gromadziły pieniążki na ten szczytny cel. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka. Monety zbierane były od 2 listopada do 31 grudnia 2021 roku. W całej szkole zebrano łącznie 225,89 zł.

Wszystkie zebrane pieniądze zostały przesłane na ogólnopolską akcję „Góra Grosza”.

Bardzo dziękujemy za udział w akcji.