• Gratulujemy!!!

• Z ogromną satysfakcją, dumą i radością mam przyjemność ogłosić, że w dniu 21.04.2023 r. uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach Jakub Dudek zajął II miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

Gratuluję także wyróżnionym uczniom: Karinie Kubiak (klasa III), Adamowi Czerwińskiemu (klasa IV)

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod czujnym okiem P. Moniki Malanowicz oraz Rodziców.

Serdecznie wszystkim Państwu gratuluję, a Kubie życzę powodzenia na kolejnym, powiatowym szczeblu konkursu.

Tomasz Borkowski

• Dyżur świąteczny!

• W dniach 06,07,11 kwietnia w godzinach 7.30-12.30 w szkole będą dyżury dla dzieci z oddziałów przedszkolnych, których rodzice w tym czasie nie mogą zapewnić opieki w domu.