• Zapraszamy!

• Szanowni Państwo,
            od 1 marca 2023 r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce DLA RODZICÓW.

• Gratulujemy!!!

• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moja Walentynka"

Jesteśmy bardzo dumni z naszych Wychowanków, gratulujemy także Rodzicom!!!

Wielkie brawa dla:

Aleksandra Czarnocińskiego, Wojciecha Marczaka

Życzymy kolejnych sukcesów!!!

• Zabawa Walentynkowa

• Nowa galeria Zabawa Walentynkowa została dodana do albumu fotograficznego

Walentynki to dobra okazja do świętowania, dlatego z tej okazji 16 lutego w naszej szkole  odbyła się dyskoteka. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski. Wszyscy doskonale się bawili tańcząc w rytm ulubionej muzyki. Tego dnia szkołę zdobiły czerwone serduszka.

• Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.

• W naszej szkole jak zwykle Tłusty Czwartek minął na słodko z pysznymi, lukrowanymi pączkami z konfiturą. W imieniu Dyrektora, wszystkich nauczycieli, pracowników naszej szkoły oraz uczniów pragniemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie  przepysznych pączków.

Dzięki Wam wszyscy w szkole obchodziliśmy Tłusty Czwartek zgodnie z tradycją, kosztując rozpływających się w ustach pączków, które błyskawicznie znikały z naszych talerzyków. Uśmiechy na naszych twarzach są dowodem na to, jak wiele sprawiłyście nam  radości. Dziękujemy!!!

• Dzień Babci i Dziadka

• W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w murach naszej Szkoły Dzień Babci i Dziadka.

Jeszcze raz pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia  wszystkim Babciom i Dziadkom naszych uczniów oraz podziękować za tak liczne przybycie.

Termin ferii zimowych oraz chęć poważnego potraktowaniem tego święta wymusiły na nas przesunięcie tej pięknej uroczystości o kilkanaście dni – było warto poczekać! Przepiękne programy artystyczne, piosenki, dekoracje i charakteryzacje dzieci to nasza wspólna zasługa Szkoły i Rodziców. Szczególnie gorąco pragnę podziękować za przygotowanie tej wspaniałej uroczystości Wychowawczyniom: Pani Iwonie Kostrzyńskiej-Augustowskiej grupa przedszkolaków3/4 lata, Pani Annie Dudek oddział zerówki, Pani Elżbiecie Niespodziańskiej klasa I, Pani Elżbiecie Kopce kl II oraz pani Wioletcie Sęczkowskiej klasa III.

Przygotowany program artystyczny sprawił Babciom i Dziadkom wiele radości oraz powodów do dumy z wnucząt.

Nie wolno mi także zapomnieć o Rodzicach, bez których ta impreza nie miałaby szansy powstania. Słodki poczęstunek to oczywiście zasługa wszystkich Rodziców z rad oddziałowych, ale szczególnie wdzięczny jestem za pomoc Paniom, które przygotowały przyjęcie dla zaproszonych gości oraz czuwały nad całością przyjęcia.

Pani Annie Stolarczyk

Pani Beacie Kaźmierczak

Pani Ilonie Derkowskiej

Pani Paulinie Kubiak

Panie Ewie Matusiak

Pani Sylwii Florkowskiej

Pani Paulinie Klareckiej

Pani Justynie Wiśniewskiej

Pani Darii Sawickiej,

Pani Ewelinie Marczak

Panie Natalii Kowalskiej

Panie Karolinie Michałowskiej

Panu Michałowi Jabłońskiemu

Panu Tomaszowi Mirkowi

Jeśli kogoś pominąłem to bardzo serdecznie przepraszam.

DYREKTOR SZKOŁY

Tomasz Borkowski