• Zapraszamy

• Informujemy, że w dniu 02.02.2023 r. (czwartek)  o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami.

• Szanowni Państwo!

• W ostatnich tygodniach obserwujemy w Polsce bardzo wysoką falę zachorowań na grypę i inne infekcje grypopodobne. Mimo zniesienia, już dawno, niemal wszystkich obostrzeń pandemicznych w dalszym ciągu trwa pandemia COVID-19. Szczyt zachorowań na grypę oraz grypę jelitową będzie miał miejsce w lutym i marcu.

W naszej szkole także notujemy wysoką absencję wśród dzieci i uczniów.

Gorąco zachęcam Państwa do szczepień przeciwko grypie oraz COVID, zwłaszcza, że obecne szczepy wirusów są śmiertelnie groźne dla dzieci
            i niemowląt.

Bardzo serdecznie też proszę o rozwagę i nie posyłanie chorych dzieci do szkoły i przedszkola.

Współdziałając i troszcząc się o zdrowie wszystkich szybciej i skuteczniej przejdziemy przez ten bardzo trudny i groźny sezon grypowy.

Tomasz Borkowski