• Rozpoczynamy nabór do oddziałów przedszkolnych i klasy I

•  Zarządzeniem Nr 12/2022 Wójta Gminy Grabów z dnia 27.01.2022 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym  i postępowaniu uzupełniającym  w roku szkolnym   2022/2023 do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej

Szkoła Podstawowa im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach  informuje, że od 1 marca 2022 r.
            rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych oraz  klasy I na rok szkolny 2022/2023 i trwa do 31 marca 2022 r.

Jeżeli jest ktoś z Państwa zainteresowany zapisem dziecka do naszej placówki prosimy o dostarczenie stosownej dokumentacji do sekretariatu szkoły.

Wszystkie niezbędne dokumenty  dostępne są  na naszej stronie w zakładce Dla Rodziców lub w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

• Fotograf w naszej szkole!

• Uprzejmie informuję Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły, że w dniu 14.03.2022 r. (poniedziałek) od godziny 10.30 będziemy gościć firmę MAWI FOTO, która wykona różne fotografie. Kolorowy plakat zawierający szczegółowe informacje umieszczono na drzwiach wejściowych do budynu szkoły. Proszę Rodziców o wcześniejsze zapoznanie się  z ofertą i zapoznanie swoich dzieci z decyzją.

• Pomagamy!

• Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły!

Przed nami ważna lekcja obywatelskiej solidarności, lekcja miłości i empatii…
            Przyłączamy się do akcji pomocy dla Ukrainy prowadzonych w naszej Gminie. W porozumieniu z Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Grabowie , organizujemy zbiórkę artykułów, darów dla ogarniętej wojną Ukrainy, dla naszych sąsiadów.
            Akcja potrwa od 1 do 4 marca 2022r.
            Codziennie, w godzinach 7.30-15.30 na parterze szkoły uruchamiamy PUNKT PRZYJMOWANIA DARÓW, można też bezpośrednio dostarczyć do Gminnego Centrum Kulturalno Bibliotecznego w Grabowie.

Co można przynosić?

• Materiały opatrunkowe (plaster, woda utleniona, gazy, lekarstwa przeciwgorączkowe dla dzieci).
            • Chusteczki higieniczne suche i nawilżone, pampersy, mydło, szampon
            • Pościele, śpiwory, koce, karimaty, ręczniki
            • Latarki, power banki, baterie AAA, AA
            • Żywność o długim terminie przydatności (najlepiej, aby można było ją w miarę szybko przygotować).

Uwaga!
            Bardzo prosimy, aby darowane rzeczy były NOWE. Nie przyjmujemy odzieży i obuwia.