• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się dnia 24 czerwca 2022 w budynku szkoły.

godz. 8.00 – Msza Święta w Kaplicy w Chorkach

godz. 9.00 – rozdanie świadectw na holu.

• Wycieczka rowerowa klasy VII

• 15 czerwca 2022r. uczniowie klasy VII z wychowawcą – panią A. Sobczyńską oraz opiekunami panem T. Borkowskim i gościnnie panem Witoldem, po długim oczekiwaniu związanym z pandemią COVID, wybrali się na wycieczkę rowerową po Gminie Grabów.

Celem rajdu była popularyzacja turystyki rowerowej oraz integracja zespołu klasowego. Miłośnicy jazdy na rowerze wyjechali z boiska szkolnego w trasę która liczyła 33,6 km i przebiegała przez: Gać, Brudzeń, Grabów, Besiekiery, Ostrówek, Starą Sobótkę. Na trasie rajdu czekała nas miła niespodzianka. Dzięki gościnności myśliwych z KOŁA ŁOWIECKIEGO ŁOWIEC NR 2 W ŁÓDZI miło spędziliśmy czas w lesie w Starej Sobótce. Razem z myśliwymi rozegraliśmy kilka partii w boule. Panowie z koła łowieckiego przygotowali dla nas kiełbaski z ogniska oraz słodkości. Najedzeni wyruszyliśmy w drogę powrotną.

To nasza pierwsza wspólna lecz z pewnością nie ostatnia wyprawa rowerowa.

Wychowawca klasy wraz z Uczniami i Opiekunami składa serdeczne podziękowania Myśliwym za wspaniałą organizację i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze.

• Szanowni Rodzice!

•

Informujemy, że 17.06.2022 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

PROSIMY WSZYSTKICH UCZNIÓW O ROZLICZENIE SIĘ Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ

W dniach 15.06.2022 (środa) i 20.06.2022 (poniedziałek) uczniowie dokonują zwrotu podręczników oraz innych książek wypożyczonych z biblioteki. Prosimy o zwrot podręczników w kompletach, usunięcie foliowych okładek, usuniecie zapisanych ołówkiem notatek, zwrócenie uwagi na czystość i estetykę książki – wyprostowanie pogiętych kartek, sklejeni rozdarcia.

Komplety podręczników  należy zwrócić w torbie wraz z wykazem zawierajacym tytuł podręcznika i numer inwentarzowy.

• Dzień Dziecka

• 01. 06.2022 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy festyn z okazji Dnia Dziecka.

Cała szkoła świetnie się bawiła i sporo uczniów dołączyło do tańca, a następnie wszyscy ruszyli do zabawy. Tradycyjnie największą popularnością cieszyły się dmuchane zabawki.
            Na boisku  była w tym roku ogromna atrakcjaPanie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chorkach przygotowały popcorn, watę cukrową, gofry, oraz przepyszne deserki i lemoniadę. Na dzieci czekały kiełbaski  z grilla, pączki, musy owocowe.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Sponsorom dzięki którym mogliśmy zorganizować wspólna zabawę.

Gdy w południe się rozstawaliśmy niestety, trzeba było wracać do domów i żałować, bo następny festyn dopiero za rok!

Dziękujemy, Członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich w Chorkach, Firmie Dubimex, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Grabowie  oraz  Radzie Rodziców za dzisiejszą , wspaniałą zabawę!