• Kolejny koncert muzyczny - ZAPRASZAMY!

• 02.11.2022 r. o godz. 8.50 w naszej szkole odbędzie się kolejny  z cyklu spotkań muzycznych z panem Hanuszem Kowalczykiem. Koszt 5 złoty od ucznia. Pieniądze wpłacamy do wychowawcy klasy.

• 31.10.2022 (poniedziałek) WOLNE!!!

• Decyzją dyrektora szkoły w dniu 31.10.2022 r. (poniedziałek) odwołane zostają zajęcia szkolne w Szkole Podstawowej im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach. Będzie to dzień całkowicie wolny od zajęć szkolnych.

Odwołane zajęcia z dnia 31.10.2022 r. odbędą się w sobotę 19.11.2022 r.

Zmiana harmonogramu pracy szkoły podyktowana jest chęcią ułatwienia uczniom i ich bliskim uczestnictwa w uroczystościach Wszystkich Świętych.

• Dzień Edukacji Narodowej - informacja

• W dniu 14 października 2022 r. (piątek) w Szkole Podstawowej im. prof. Wacława Felczaka w Chorkach będzie miała miejsce uroczysta akademia z okazji Ślubowania Klasy Pierwszej oraz Dnia Edukacji Narodowej.

Jest to dzień wolny od zajęć edukacyjnych. W związku z tym zostanie przyspieszony pierwszy odwóz z godziny 12.30 na godzinę 12.00. Drugi odwóz zostanie odwołany. Wszyscy uczniowie wracają pierwszym odwozem lub są odbierani przez rodziców o godz. 12.00.

Przypominamy o stroju galowym.