• Andrzejki - 19.11.2022 r. (sobota)

• W dniu 19 listopada 2022 r. (sobota) odpracowujemy dzień wolny 31 października. Tego dnia w szkole odbędą się 3 pierwsze lekcje zgodnie z planem zajęć na poniedziałek.

Od godziny 10.30 rozpocznie się zabawa andrzejkowa współorganizowana z Kołem Gospodyń Wiejskich, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz naszą szkołą.

·        Czas zabawy andrzejkowej – 10.30-14.30.

·        Dzieci dojadą do szkoły autobusem szkolnym, tak ja w zwykły dzień zajęć szkolnych.

·        Będzie tylko jeden odwóz o godzinie 14.30.

·        W dniu 19 listopada nie będzie obiadu, ciepły posiłek dla wszystkich dzieci zorganizuje Koło Gospodyń Wiejskich w Chorkach.

• Święto Patrona Szkoły - 10 listopada 2022

• W dniu 10.11.2022 (czwartek) w szkole będzie miała miejsce uroczystość  „Dzień Patrona”.
            W tym dniu nie będzie żadnych zajęć dydaktycznych. Uczniowie wezmą udział w akademiach na cześć
            prof. Wacława Felczaka  oraz upamiętniającej Święto Niepodległości.

Bardzo proszę o stroje galowe uczniów.

Dowóz do szkoły zgodnie z planem.

Uczniowie korzystający z obiadów szkolnych otrzymują gorący posiłek.

ZMIANA ODWOZU. W dniu 10.11.2022 r. będzie zorganizowany tylko jeden odwóz o godz. 12.15.