• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• ,,Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony..."

S. Żeromski

Czas upływa nieubłaganie, a wraz z nim nadszedł moment, na który wszyscy uczniowie tak niecierpliwie czekali – zakończenie roku szkolnego. Był to rok pełen wrażeń, wyzwań, poznawania nowych tematów i nabywania nowych umiejętności. Czas ten staje się teraz historią, zostawiając po sobie piękne wspomnienia.

Uczniowie mieli okazję podziękować swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wsparcie. Zakończenie roku szkolnego to także czas, kiedy uczniowie otrzymują swoje świadectwa i dyplomy. To moment pełen dumy i satysfakcji, kiedy mogą spojrzeć wstecz i docenić swoje osiągnięcia. Dzięki determinacji, wysiłkowi i zaangażowaniu każdego ucznia, udało się zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które będą miały znaczenie przez wiele lat.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji! Wróćcie z jeszcze większą chęcią do nauki i gotowością do pokonywania kolejnych wyzwań. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Ostatni dzwonek zabrzmiał dla naszych absolwentów...

Życzymy Wam sukcesów na dalszych etapach edukacji!

• Uwaga!

• Z przykrością informujemy, że w dniu 23 czerwca 2023 r. nie odbędzie się tradycyjna Msza Święta kończąca rok szkolny. Brak mszy spowodowany jest chorobą księdza proboszcza Stanisława Kosiackiego.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpocznie się o godz. 9.00 w szkole.

Za zmiany przepraszamy -  Naszemu Proboszczowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

• Zapraszamy

• W dniu 15 czerwca 2023 r. (czwartek) o godz. 15.30  odbędzie się zebranie z rodzicami w oddziałach przedszkolnych oraz klasach: I, II, III, IV, V, VII i VIII.

Rodziców uczniów klasy VI zapraszamy na spotkanie 14 czerwca 2023 r. (środa) o godzinie 15.30