• Sto lat dla wszystkich babć i dziadków!

• ,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

26 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III  przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na  który złożyły się bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat", a następnie obdarowano dziadków laurkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Wszystkim zaangażowany w organizację tej uroczystości  składamy serdeczne podziękowania.

• Było pysznie...

• W tym tygodniu w naszej szkole było bardzo słodko🥞. Na naszych uczniów czekały cukierki, pączuszki i wafle z bitą śmietaną i dżemem