• Wywiadówka!!!

• W dniu  09.06.2022 r (czwartek)  o godz. 15.00  zapraszamy Rodziców na spotkanie z wychowawcami klas I - VIII.

Bardzo prosimy o niezawodne przybycie.

• Zapraszamy na koncert

• 06.05.2022 (piątek)) o godz. 9.15 w naszej szkole odbędzie się kolejny z cyklu spotkań muzycznych z panem Hanuszem Kowalczykiem. Koszt 4 złote od ucznia. Pieniądze wpłacamy do wychowawcy klasy.

• Bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

• Informujemy, że w okresie wakacji KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników. Dzieciom z województwa łódzkiego proponujemy wyjazd na bezpłatny turnus trwający 21 dni do Centrów Rehabilitacji Rolników KRUS:

• w Horyńcu Zdroju – w terminie od 26 czerwca do 16 lipca 2022 r. (dzieci z chorobami układu oddechowego),
            • w Iwoniczu Zdroju – w terminie od 14 lipca do 3 sierpnia 2022 r. (dzieci z chorobami układu ruchu).

Z naszej oferty mogą skorzystać dzieci:

• imagesw wieku od 7 do 15 lat (urodzone w latach 2007–2015) z problemami zdrowotnymi wymagającymi rehabilitacji leczniczej w zakresie chorób układu oddechowego oraz wad i chorób układu ruchu,
            • których przynajmniej jedno z rodziców podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy lub w przypadku ubezpieczenia na wniosek – w pełnym zakresie nieprzerwanie przez co najmniej rok,
            • samodzielnie wykonujące podstawowe czynności życiowe, tzn. ubieranie się, jedzenie, mycie itp.

Ważne: pierwszeństwo w skierowaniu na turnusy rehabilitacyjne mają dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Odpowiedni wniosek, wypełniony przez leczącego lekarza wraz z załącznikami, rodzice dziecka winni złożyć do KRUS w terminie do 13 maja 2022 r.

Formularze wniosków i załączników (oświadczeń) dostępne są w Placówkach Terenowych KRUS, a także na stronie internetowej www.krus.gov.pl. Szczegółowe informacje pod numerami tel.: (43) 824 14 18 i (43) 824 15 43.

• 02.05.2022

• Szanowni Rodzice!

Informujemy, że 02.05.2022 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

• Brawa i Gratulacje dla Wszystkich Laureatów i Uczestników Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Wiosna wierszem malowana"

• Pragniemy ogłosić, że dziś w Szkole Podstawowej w Grabowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Wiosna wierszem malowana”

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów:

- Amelia Herman  klasa I

- Alicja Matusiak klasa I

- Wiktor Derkowski klasa II

- Aleks Karlikowski klasa II

- Adam Czerwiński klasa III

- Jakub Dudek klasa III

Z ogromną przyjemnością i dumą informuję że wśród laureatów znaleźli się:

Alicja Matusiak - I miejsce

Jakub Dudek - II miejsce

Adam Czerwiński - III miejsce

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców oraz nauczycieli za pomoc i wsparcie w przygotowaniach dzieci do konkursu.

• Drodzy Uczniowie i Rodzice!

• Informujemy Uczniów i Rodziców, że wiosenna przerwa świąteczna w naszej szkole trwa w dniach

14 kwietnia – 19 kwietnia 2022 r.

Pierwszy dzień zajęć szkolnych po wiosennej  przerwie świątecznej to środa 20.04.2022 r.

• Miło nam poinformować...

• 6 kwietnia 2022 r. odbył się II Powiatowy Konkurs Recytatorski "Powiedz mi wierszyk" w Domu Kultury w Łęczycy. Naszą Szkołę reprezentowało 3 przedszkolaków.

Wyniki konkursu:

Angelina Augustowska -II miejsce w kategorii 3-4 lata

Amelia Karlikowska- Wyróżnienie w kategorii 5,6-lat

Wojciech Marczak- Dyplom za udział w konkursie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!